Witamy na stronie www.babachan.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej.

Oświadczam, że jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii lub jestem osobą związaną zawodowo z branżą medyczną.

COXO turbina stomatologiczna CX207.

Turbina stomatologiczna COXO model CX207A to końcówka turbinowa zaprojektowana do ciężkiej pracy w warunkach dużego zapylenia, dzięki doszczelnieniu kasty rotora od frontu. Dodatkowo system antyretrakcyjny zapobiega dostawaniu się pyłu do wnętrza urządzenia.

Indeks: 9015 | Producent: COXO
399,00 zł
Brutto
Model
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Turbina dentystyczna COXO model CX207A jest to model podstawowy. Jest to jedna z najbardziej popularnych końcówek stomatologicznych COXO. Końcówka jest doskonale wyważona i świetnie leży w dłoni. Niewątpliwą zaletą jest smukła rączka, która dzięki karbowanej strukturze nie wyślizguje się z palców nawet w mokrych rękawiczkach. Kątnica turbinowa COXO CX207A posiada bardzo dobrą, wręcz fenomenalną moc. Posiada pojedynczy spray wodny umieszczony pod główką oraz trzy otwory nadmuchu powietrza, stanowiące system antyretrakcyjny. Otwory te zostały umieszczone dookoła otworu wiertła dentystycznego od frontu turbiny stomatologicznej.

Gwarancja: 6 miesięcy

Dostępne modele do stosowania na unitach ze złączem Midwest-4:

- CX207A - H02-SP (mała główka ⌀11,3 mm.[standard], spray, push-button) - SREBRNA

- CX207C - H14-TP (duża główka ⌀12,2 mm.[torque], spray, push-button) - FIOLETOWA

COXO
9015
1 Przedmiot

Specific References