Kategorie

IPS PressVEST Premium Powder 50x100g

IPS PressVEST Premium Powder 50x100g Powiększ do pełnego rozmiaru

IPS PressVest Premium to uniwersalna masa osłaniająca, która może być stosowana z materiałami ceramicznymi firmy Ivoclar Vivadent. IPS PressVest Premium może być stosowana zarówno w procesie Speed, jak i konwencjonalnym.

Więcej szczegółów

Producent: Ivoclar Vivadent

3740

986,04 zł

Obniżka!

1 188,00 zł

-17%

Opis produktu

IPS® PressVest Premium to uniwersalna masa osłaniająca, która może być stosowana z materiałami ceramicznymi firmy Ivoclar Vivadent. Poza uzupełnieniami w obrębie pojedynczego zęba, mostami i uzupełnieniami hybrydowymi, masa ta jest odpowiednia do techniki natłaczania materiału ceramicznego na struktury cyrkonowe i metalowe.

IPS® PressVest Premium może być stosowana zarówno w procesie Speed, jak i konwencjonalnym. Wysoka stabilność podczas wstępnego wygrzewania pozwala na obróbkę materiałów o różnej rozszerzalności. Jest idealna do frezowanych i drukowanych struktur wykonanych z wosku lub żywicy (np. ProArt CAD). Ponadto wysoka stabilność zapewnia doskonałą ostrokonturowość krawędzi.

Drobnoziarnista, homogenna konsystencja materiału zapewnia stałą jakość i prowadzi do jedwabiście gładkich, jednorodnych powierzchni. W uzupełnieniach wykonanych przy pomocy IPS® PressVest Premium powstaje minimalna warstwa poreakcyjna, która jest łatwa do usunięcia. Dodatkowo charakteryzują się wysokim odwzorowaniem szczegółów i imponującą dokładnością dopasowania.

 

Opakowanie: 50x100g

Załączniki

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Kontakt

BABACHAN

Pomorska 35

85-046 Bydgoszcz

Polska

 
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sob: 10:00 - 13:00
 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:

Aktualności

Newsletter

Dołącz do naszego newslletera i bądź zawsze na bieżąco z najnowsza ofertą, promocjami i szkoleniami.

                  

PayPal