Witamy na stronie www.babachan.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej.

Oświadczam, że jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii lub jestem osobą związaną zawodowo z branżą medyczną.

Sklep internetowy

Sklep internetowy

Lista produktów marki DURR DENTAL

 • DURR ID 212 koncentrat do dezynfekcji instrumentów - 2,5l.

  259,00 zł

  DURR ID 212 to koncentrat do czyszczenia i dezynfekcji instrumentów o najwyższej kompatybilności materiałowej z substancjami czynnymi czwartorzędowych związków amonowych. Środek jest bakteriobójczy (działa też przeciwko prątkom gruźlicy), grzybobójczy, w ograniczonym stopniu wirusobójczy, wykazuje działanie na wirusy bezosłonkowe - adenowirusy i norowirusy.

 • DURR MD 555 koncentrat do czyszczenia - 2,5l.

  229,90 zł

  DURR MD 555 koncentrat do czyszczenia, środek bakteriobójczy, drożdżakobójczy, w ograniczonym stopniu wirusobójczy (dezaktywuje wirusy otoczkowe w tym HBV, HCV, HIV i koronawirusy) działa na adenowirusy bezotoczkowe i norowirusy. Niepieniący środek czyszczący stosowany jest do instalacji ssących i wszystkich separatorów amalgamatu. Środek czyszczący MD 555 może być również stosowany na wszystkich powierzchniach kwasoodpornych (np. płytki ceramiczne, umywalki). Durr md 555 rozpuszcza biofilm oraz zapobiega tworzeniu się złogów z krwi i białka.

 • Orotol Plus koncentrat - 2,5l.

  248,00 zł

  Orotol plus to koncentrat do jednoczesnej dezynfekcji, dezodoryzowania, czyszczenia i pielęgnacji systemów ssących i spluwaczek stosowanych w gabinetach stomatologicznych, a także do wszelkiego rodzaju separatorów amalgamatu.