Witamy na stronie www.babachan.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej.

Oświadczam, że jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii lub jestem osobą związaną zawodowo z branżą medyczną.

Śruba teleskopowa Gasta 1szt. Dentaurum

Śruba teleskopowa Gasta Dentaurum – precyzyjny element do aparatów ortodontycznych.

Indeks: 2027 | Producent: Dentaurum
13,90 zł
Brutto
Ilość dostępnych produktów - 5
Długość
Ilość

Śruby teleskopowe Gasta od Dentaurum to komponenty wykorzystywane w zaawansowanych konstrukcjach ortodontycznych i protetycznych. Umożliwiają precyzyjne, kontrolowane przesuwanie elementów aparatu oraz kompensację zmian położenia, zapewniając jednocześnie stabilność i płynność ruchu. Dzięki swojej konstrukcji teleskopowej są stosowane w aparatach rozszerzających i elementach o działaniu funkcjonalnym, w których wymagana jest osiowa elastyczność i trwałość.

Cechy:

  • Do przesuwania pojedynczych zębów.
  • Wywierają stały, sprężysty i delikatnie dawkowany nacisk na przesuwany ząb.
  • Dzięki niewielkim wymiarom można je łatwo umieszczać na płytce.
  • Leczenie zaczyna się od śruby 4mm, później wymienia się na 6 i 8mm, w zależności od odległości, o jaką trzeba przesunąć dany ząb

Dostępne rozmiary:

  • 4mm (609-004-00)
  • 6mm (609-006-00)
  • 8mm (609-008-00)

Opakowanie: 1 sztuka w wybranym rozmiarze

2027
5 Przedmioty

Specific References

Możesz także polubić