Witamy na stronie www.babachan.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej.

Oświadczam, że jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii lub jestem osobą związaną zawodowo z branżą medyczną.

Aftident żel 8gr

AFTIDENT żel na afty i pleśniawki w jamie ustnej 8gr.

Indeks: 2643 | Producent: Chema - Elektromet
14,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

AFTIDENT to żel polskiego producenta leków Chemy Elektromet z Rzeszowa, dedykowany do pielęgnacji jamy ustnej. Przeznaczony do stosowania na dziąsła i błony śluzowe w przypadku występowania:

  • aft
  • pleśniawek
  • odleżyn do protezach
  • urazów spowodowanych noszeniem aparatu ortodontycznego

 

Składniki: glycerin, aqua, alcohol denat., PVP, 2-phenoxyethanol, sodium hyaluronate, chlorhexidine digluconate, allantoin, panthenol, hydroxyethylcellulose, menthol.

 Żel AFTIDENT zmniejsza dyskomfort, przyspiesza czas regeneracji uszkodzonych tkanek. Dzięki konsystencji zelu przylega do afty i izoluje ją od czynników zewnętrznych przed podrażnieniem i dalszym uszkodzeniem.

 Stosowanie: dzieci od 6 roku życia i osoby dorosłe. Niewielką ilość żelu nanieść na zmianę. Unikać dotykania językiem naniesionego produktu, aby mógł wytworzyć się film ochronny. Dla uzyskania lepszych efektów nie jeść i nie pić przez około 30 minut. Nie stosować w przypadku występowania alergii na któryś ze składników żelu.

Skład: glycerin, aqua, alcohol denat., PVP, 2-phenoxyethanol, sodium hyaluronate, chlorhexidine digluconate, allantoin, panthenol, hydroxyethylcellulose, menthol.

Opakowanie: tubka 8g

2643
2 Przedmioty

Specific References