Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej.
Oświadczam, że jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii lub jestem osobą związaną zawodowo z branżą medyczną.
Uniwersalny zestaw farb i glazur przeznaczony do indywidualnego barwienia i charakteryzacji materiałów ceramicznych, w tym: ceramiki licującej (technika warstwowa), tłoczonej Press i CAD firmy Ivoclar Vivadent oraz tlenku cyrkonu firmy Wieland Dental.
Uniwersalny zestaw farb i glazur przeznaczony do indywidualnego barwienia i charakteryzacji materiałów ceramicznych, w tym: ceramiki licującej (technika warstwowa), tłoczonej Press i CAD firmy Ivoclar oraz tlenku cyrkonu firmy Wieland Dental.
IPS Ivocolor to uniwersalny zestaw materiałów stosowany do charakteryzacji ceramik firmy Ivoclar i tlenku cyrkonu e.max ZirCAD, wykonanych technologią Press, CAD lub techniką nakładania warstw. Teraz technik dentystyczny może skorzystać tylko z jednego rodzaju asortymentu, aby charakteryzować i glazurować uzupełnienie. Pozwala to na bardziej efektywną pracę, poprawę wydajności laboratorium i osiągnięcie uzupełnień o niezmiennie wysokiej jakości.
Shade Dentin SD0 3g (BL1-BL4)
Shade Dentin SD1 3g (A1)
Shade Dentin SD2 3g (A2,A3,A3,5)
Shade Dentin SD3 3g (A4)
Shade Dentin SD4 3g (B1,B2)
Shade Dentin SD5 3g (B3,B4)
Shade Dentin SD6 3g (C1-C4 i D4)
Shade Dentin SD7 3g (D2,D3)
Shade Dentin SD8 3g (tylko do barwienia cyrkonu C1-C4, D2 i D4)
Shade Incisal SI1 3g
Shade Incisal SI2 3g
Shade Incisal SI3 3g
Uniwersalny zestaw farb i glazur przeznaczony do indywidualnego barwienia i charakteryzacji materiałów ceramicznych, w tym: ceramiki licującej (technika warstwowa), tłoczonej Press i CAD firmy Ivoclar Vivadent oraz tlenku cyrkonu firmy Wieland Dental.