Kategorie

Multilink Hybrid Abutment Refill 9g

Multilink Hybrid Abutment Refill 9g Powiększ do pełnego rozmiaru

Multilink® Hybrid Abutment jest chemoutwardzalnym cementem kompozytowym przeznaczonym do ostatecznego, zewnątrzustnego cementowania na stałe uzupełnień ceramicznych takich jak hybrydowe łączniki implantologiczne czy hybrydowe korony na stopkach implantów. Odpowiedik poprzedniego systemu Multilink Implant.

Więcej szczegółów

Producent: Ivoclar Vivadent

719,95 zł

Obniżka!

847,00 zł

-15%

Opis produktu

Specjalista w cementowaniu uzupełnień na implantach. Naturalnie estetyczny.

 

Multilink® Hybrid Abutment jest chemoutwardzalnym cementem kompozytowym przeznaczonym do ostatecznego, zewnątrzustnego cementowania na stałe uzupełnień ceramicznych takich jak hybrydowe łączniki implantologiczne czy hybrydowe korony na stopkach implantów.

 

W połączeniu z uniwersalnym primerem Monobond Plus, Multilink® Hybrid Abutment jest zdolny do wytworzenia mocnego i trwałego połączenia pomiędzy ceramiczną strukturą wykonaną z dwukrzemianu litu (IPS e.max Abutment Solutions) lub tlenku cyrkonu z tytanową bazą, z którego wykonana jest stopka implantu.

 

Multilink Hybrid Abutment jest dostępny w bardzo opakerowym odcieniu HO 0 (high opaque). Ten odcień zapewnia optymalnie estetyczny rezultat nawet w trudnych przypadkach klinicznych, takich jak cementowanie hybrydowej korony IPS e.max wykonanej z pastylki LT o niskiej translucencji na stopce tytanowej.

 

Praktyczna samomieszająca strzykawka umożliwia precyzyjną i dokładną aplikację cementu Multilink Hybrid Abutment bezpośrednio na uzupełnienie ceramiczne oraz na tytanową stopkę implantu. Dopuszczalne przechowywanie cementu w temperaturze pokojowej jest dodatkowym atutem tego materiału.

  

Dostępne kolory:

  • HO 0 

Opakowanie: Multilink Hybrid Abutment Refill 9g

  • 1 x Multilink Hybrid Abutment 9g
  • 15 x Końcówek mieszających
  • 1 x Instrukcja Multilink Hybrid Abutment

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Poprzedni
Następny

Kontakt

BABACHAN

Pomorska 35

85-046 Bydgoszcz

Polska

 
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00 - 16:00
Sob: 10:00 - 13:00
 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:

Aktualności

Newsletter

Dołącz do naszego newslletera i bądź zawsze na bieżąco z najnowsza ofertą, promocjami i szkoleniami.

                  

PayPal