Witamy na stronie www.babachan.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, niniejsza strona i prezentowane na niej treści są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej.

Oświadczam, że jestem specjalistą w dziedzinie stomatologii lub jestem osobą związaną zawodowo z branżą medyczną.

GC Modeling Liquid 6ml

Modeling Liquid przeznaczony do szybkiego, Modeling Liquid i wydajnego nakładania wszystkich bezpośrednich materiałów kompozytowych. Nałożony na pędzelek ułatwia nakładanie i kształtowanie kompozytów oraz pomaga uzyskać idealną morfologię i gładkie wykończenie.

Indeks: 10675 | Producent: GC
159,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zalety:

  • Szybka, łatwa aplikacja i modelowanie
    Pędzelek zwilżony płynem do modelowania sprawia, że ​​aplikacja wszystkich materiałów kompozytowych jest łatwiejsza i szybsza. Modeling Liquid eliminuje lepkość materiałów i zapewnia ich łatwe układanie i kształtowanie za pomocą pędzelka. 
  • Gładkie wykończenie dla krótszej procedury wykańczającej
    Nałożenie ostatniej warstwy za pomocą pędzla zwilżonego płynem do modelowania pozwala również na jej skuteczne wygładzenie i uzyskanie bardzo ładnej powierzchni. Upraszcza to procedurę wykańczania i oszczędza cenny czas!
  • Bez wpływu na efekt estetyczny
    Modeling Liquid stosuje się w bardzo małej ilości, wystarczy zwilżyć pędzel do modelowania. Choć lekko żółtawy podczas aplikacji, po utwardzeniu światłem staje się w pełni przezroczysty gwarantując najlepszy efekt estetyczny!

Opakowanie: butelka 6ml

10675
1 Przedmiot

Specific References