Kategorie

Tetric EvoCeram Bulk Fill IVW

Tetric EvoCeram Bulk Fill 3x3g IVA + Tetic EvoFlow Bulk Fill 1x2g IVA Powiększ do pełnego rozmiaru

Tetric EvoCeram Bulk Fill- nanohybrydowym materiałem kompozytowym, który może być nakładany w warstwie o grubości 4mm. Przeznaczony jest do wypełnień ubytków w zębach bocznych mlecznych i stałych.

Więcej szczegółów

Producent: Ivoclar Vivadent

6694

197,54 zł

Promocja

238,00 zł

-17%

Opis produktu

Tetric EvoCeram Bulk Fill

 

Tetric EvoCeram Bulk Fill jest światłoutwardzalnym, nanohybrydowym materiałem kompozytowym, dobrze widocznym w promieniach rtg, który może być nakładany w warstwie o grubości 4 mm. Przeznaczony jest do wypełnień ubytków w zębach bocznych mlecznych i stałych.

 

Materiał dostępny jest w trzech uniwersalnych kolorach:

  • IVA – odpowiednik kolorów A2/A3
  • IVB – odpowiednik kolorów B1/B2
  • IVW – odpowiednik koloru A1

 

Wszystkie trzy kolory mogą być nakładane w warstwach do 4 mm. Materiał idealnie dopasowuje się do naturalnych zębów. Wysokiej jakości wypełnienia uzyskiwane są szybko i łatwo. Podobnie jak w przypadku Tetric EvoCeram o klinicznie potwierdzonych sukcesach, tak i w Tetric EvoCeram Bulk Fill, celem było osiągnięcie materiału o idealnie dobranych składnikach chemicznych, właściwościach oraz wyjątkowo gładkiej konsystencji.

Zoptymalizowany system inicjatorów umożliwia nałożenie warstwy materiału o grubości czterech milimetrów, która jest utwardzana jedynie przez 5 sekund lampą o mocy 2000 mW/cm2 ( bluephase 20i) lub przez 10 sekund lampą o mocy 1000 mW/cm2 (bluephase style).

 

● Wysoka wydajność, krótki czas wypełniania ubytków

Tetric EvoCeram Bulk Fill daje możliwość wypełniania ubytków w warstwach do 4 mm. Jest to możliwe dzięki adaptacji koloru w stosunku do tkanek zęba oraz właściwościom fizyko-chemicznym materiału. Dodatkową zaletą jest idealna polerowalność materiału, osiągnięta dzięki właściwej kompozycji wypełniaczy. Utwardzanie Tetric EvoCeram Bulk Fill przez 5 sekund lampą o mocy 2000 mW/cm2 lub 10 sekund lampą o mocy 1000 mW/cm2 gwarantuje efektywną odbudowę zębów bocznych.

 

● Naturalne odcienie

Jednakowy współczynnik załamania światła wypełniaczy i monomeru matrycy kolorów IVA, IVB i IVW oraz naturalna translucencja, wpływają na maksymalne upodobnienie wypełnienia do tkanek zębów. Kolor IVW został zaprojektowany do szybkiej odbudowy zębów mlecznych.

 

● Idealna adaptacja brzeżna

Konsystencja materiału Tetric EvoCeram Bulk Fill pozwala łatwo i szybko wypełnić ubytki w zębach bocznych. Materiał idealnie dopasowuje się do ścian ubytku oraz daje możliwość łatwego i trwałego wymodelowania powierzchni anatomicznych.

 

 

Opakowanie: Tetric EvoCeram Bulk Fill 1x3g IVW

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Poprzedni
Następny

Kontakt

BABACHAN

Pomorska 35

85-046 Bydgoszcz

Polska

 
Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8:00 - 16:00
So: 10:00 - 13:00
 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz:

  • T/F :  + 48 52 3457666
  • T:       + 48 52 3284571
  • T:    + 48 52 5519213

Aktualności

Newsletter

Dołącz do naszego newslletera i bądź zawsze na bieżąco z najnowsza ofertą, promocjami i szkoleniami.

                 

PayPal